Amaçlar

Zamanın Değerini Bilenlerin Buluşma Noktası..

    Yeni teknoloji ürünler yardımıyla tarihi mekânlar hakkında yapılan sunumlar son derece etkili olmaktadır. Bu doğrultuda ses kirliliğinden uzak gezi turları yapılmasına ve her bir bireyin eşit bir şekilde bilgi almasına stereo ses kalitesine sahip cihazlarımızla katkıda bulunuyoruz. Bu sistem ile yapılan tanıtımın daha konforlu ve kolay kolay unutulmayacak bir gezi etkisi bırakmasını hedefliyoruz.

   Özellikle Metropollerin daha da büyümesiyle şehirde yapılan kültür ve turizm alanındaki hizmetlerde bir eksiği gidermekte ve kullandığımız teknolojilerle bu hizmetleri görselliğin yanında işitsel olarak da tanıtılmasına katkıda bulunuyoruz.

   Belli kriterleri esas alıp amaca yönelik cihazları sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına ürettirdik. Bu anlamda mevcut cihazlardan numune çalışmaları yaptık ve aktif olarak kullanarak test ettik. Rehberin ve grubun konforu açısından en hafif, yeterli mesafede çekim oranı ve maksimum ses kalitesini tek noktada birleştirdik. Sonuç olarak En kaliteli hizmeti verebilmek adına yeni nesil cihazları sizlerin kullanıma hazır hale getirdik.

 

Hizmetin amacı;

  • Rehbere daha konforlu bir sunum imkânı sağlamak
  • Ses kirliliğinin önüne geçmek
  • Ses sistemi sayesinde aynı anda birden fazla kişiye net bir şekilde keyifli dinleme ortamı sağlamak
  • Yapılan sunumlarda kültür ve turizm alanındaki mekânlar hakkında ziyaretteki her bir kişiye tam, eksiksiz ve eşit miktarda bilgi aktarımına katkıda bulunmak
  • Gruptaki kişilere daha fazla bireysel özgürlük sunmak, örneğin;fotoğraf çekme